התמונה מאתר הצילום שלי

א+א-


סוגי אימון

אני מזמינה אתכם לעצב את חייכם כראות עיניכם ועל פי שאיפותיכם. מניסיון אישי אני יכולה להעיד שמדובר בתהליך חוויתי ומעצים, המאפשר להגשים יעדים בדרך נינוחה.

אימון אישי לפיתוח והגשמה

תוכלו לבחור באימון אישי לחיים, אימון לפיתוח קריירה, או אימון לקראת פרישה.

תוכלו לבחור באימון ממוקד לתקופה קצרה, לחקירת משהו "תקוע" שמבקש לקבל פתרון; או באימון תהליכי, שהוא מעמיק יותר, ובמהלכו תפיסות חיים מרכזיות נבחנות ומשתנות. אימון זה מאפשר לגעת לעומק בנושאים מרכזיים בחייכם ולבצע שם בחירות חדשות. המשיכו לקרוא על תהליך האימון האישי.

אימון בעסקים למימוש וצמיחה

בעלי עסקים, אנשי עסקים ומנהלים בארגונים יכולים לבחור באימון ממוקד לתקופה קצרה, לחקירת סוגיה ועזרה בקבלת החלטה; או באימון תהליכי מעמיק, שבמהלכו מתבוננים בעסק כזירה לצמיחה והתפתחות ניהולית, אישית ועסקית. המשיכו לקרוא על תהליך האימון בעסקים.

הרצאה בארגונים להתפתחות וצמיחה

בעלי עסקים, אנשי עסקים ומנהלים בארגונים יכולים לבחור בהרצאה לשיפור מערכת היחסים בתוך הארגון ועם הלקוחות, ליצירת אווירה אפקטיבית בדיונים ובקבלת החלטות. ההרצאה זו מעודדת צמיחה והתפתחות ארגונית, ניהולית, אישית ועסקית.

אימון נקודתי – הכנה לפגישה

יש לכם אפשרות ליצור את המציאות לפני שהיא מתרחשת. אני מזמינה אתכם להתכונן לקראת מפגש משמעותי עבורכם: מצגת, הרצאה, מו"מ, שיחה אישית (עם עובד, הורה, בן-זוג, ילד), ראיון עבודה, פגישה עסקית, טסט לנהיגה, אודישן, תחרות, מבחן, הופעה מול קהל, משפט, גיוס משקיעים, טקס חתונה ועוד.

זו שיחה חד פעמית, אורכה כשעה, והיא תסייע לכם להיות ממוקדים, בהירים ואפקטיביים בהפקת התוצאות הרצויות לכם בזמן הפגישה.


תוכלו להמשיך לקרוא על אימון מהו, אימון למי, תהליך האימון האישי, תהליך האימון בעסקים, או לקרוא על חוויות של מתאמנים שלי בבלוג מתאמנים מעוררי השראה.