אודות האתר


א+א-

מטרת האתר לשתף את הידע שרכשתי, הניסיון שצברתי, והחוויות שעברתי. המבקרים מוזמנים לגלות עולם מהכורסא, באמצעות האתר – התמונות ויומני המסע, ובהרצאות, ולקבל השראה ורעיונות לטיולים בשטח.

מקרא לאייקונים (צלמיות) המופיעים באתר:

לחצו לצפייה במסלול הטיול על גבי מפת גוגל מסלול הטיול על גבי מפת גוגל – האייקון מופיע בחלק מדפי התמונות בגלריות שונות. לחיצה על האייקון פותחת את מפת העולם של גוגל בלשונית חדשה, ובה מסומן מסלול הטיול שאני עשיתי, כולל מידע למטייל כגון אתרי ביקור ומקומות לינה.

לחצו לצפייה בנקודת ציון על גבי מפת העולם של גוגל נקודת ציון על גבי מפת העולם – האייקון מופיע בחלק מדפי התמונות בגלריות שונות. לחיצה על האייקון פותחת את מפת העולם של גוגל בלשונית חדשה, ובה מצוין המקום שבו צולמה התמונה. אם אתם רוצים שאוסיף מיקום לתמונה, אנא הודיעו לי, ואוסיף.

ליומן המסע יומן מסע – האייקון מופיע בחלק מדפי התמונות בגלריות השונות, ובדפים יומני מסע, קישורים וחדש באתר. לחיצה על האייקון פותחת יומן מסע בלשונית חדשה.

למצגת תמונות מצגת תמונות – האייקון מופיע בכל דפי התמונות בגלריות השונות. לחיצה על האייקון פותחת חלון, ובו מוצגות התמונות שבגלריה במצגת. כברירת מחדל התמונות מתחלפות אוטומטית, אולם כפתורי בקרה מאפשרים שליטה על הצגת התמונות.

לשיתוף בווטסאפ שיתוף בווטסאפ – האייקון מופיע רק במכשירים ניידים בכל דפי התמונות בגלריות השונות, ובדפים נוספים. לחיצה על האייקון פותחת את אפליקציית ווטסאפ, מאפשרת לבחור למי רוצים לשלוח את הקישור מרשימת החברים, ולאחר מכן מכניסה קישור לדף אותו בחרתם לשתף. ניתן להוסיף טקסט ואז עליכם ללחוץ על כפתור השליחה.

לשיתוף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק – האייקון מופיע בכל דפי התמונות בגלריות השונות, ובדפים נוספים. לחיצה על האייקון פותחת את אפליקציית פייסבוק, מציגה את הקישור לדף אותו בחרתם לשתף, ואז עליכם ללחוץ על כפתור השיתוף.

למידע מידע – האייקון מופיע בחלק מדפי התמונות בגלריות השונות, ובדף מפת העולם. לחיצה על האייקון מציגה מידע על התמונות בגלריה או על הניווט במפת העולם, בהתאמה.

לדף עם סרטון וידאו סרטון וידאו – האייקון מופיע בדף הבית. לחיצה על האייקון מעבירה לדף שבו משובצים סרטוני וידאו.

  • אני בניתי את האתר בשנת 2006, אני ממשיכה להוסיף אליו תכנים, ומתחזקת אותו.
    כתבתי טיפים לבניית אתר מהנסיון שצברתי בדף טיפים לאינטרנט.
  • המעצבת הגרפית מיכל דלווה עיצבה את מרבית הדפים באתר,
    נדב עיצב את דפי הגלריות, אמיר זרין מאיראן עיצב את הלוגו, ואת השאר אני.
  • אמיר טויסטר עזר לי בפתרון יצירתי לבנייה אוטומטית של כל דפי הגלריות מתוך קבצי Excel.
    כיף שיש כאלה חברים!אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא אודותיי, אודות פרסומים מודפסים, אודות פרסומים מקוונים, אודות השראה לאמנים, או לעבור אל גלריית התמונות.


לראש הדף
לראש הדף

כדאי להרחיב את החלון כדי שהתפריט יוצג פתוח