מוצרים ושרותיםא+א-

הזמנת הרצאות

לדף סיפורי מסע (הרצאות)

ניתן להזמין הרצאות בהן אני מציגה תמונות ומספרת על חוויות ממסעותי בעולם (בעברית ובאנגלית). פרטים נוספים, כולל רשימת ההרצאות וסרטוני וידאו שצולמו בהרצאות, מופיעים בדף סיפורי מסע (הרצאות).

לדף סיפורי מסע (הרצאות)

רכישת תמונות

ניתן לרכוש את הזכות להשתמש בתמונות בספרים, באתרי אינטרנט, וכן להזמין הדפסות גדולות עבור תערוכות, לתצוגה בבתי מלון, משרדים, חדרי ישיבות או כל חלל אחר.

לתמונה גדולה

צילום פורטרטים

עיצוב וגרפיקה: גרפיטי שלטים, מושב מעונה

אני אוהבת אנשים ומצלמת אותם בצורה אוטנטית. כמאמנת אישית אני רואה את יופיים הפנימי, ואני מצלמת את היופי הקורן החוצה. לדוגמה, צילום מנהלים/עובדים עבור אתר האינטרנט של החברה ועבור מצגות, וכן תמונות משפחתיות באווירה כייפית, בסביבה נעימה ועם תאורה טבעית. אני שמחה להענות לבקשות מיוחדות.

שיעורים פרטיים וסדנאות צילום

רוצים להפוך את התמונות שאתם מצלמים לתמונות וואו? ניתן לשפר את הצילום בשיעורים פרטיים ובסדנאות צילום. השיעורים מותאמים לרמה שלכם והיחס אישי.

השיעורים יכולים לכלול: מעבר על ההגדרות (setup) של המצלמה, דגשים לשיפור תמונות (ראו את הטיפים לצילום באתר זה), יציאה לשטח לצלם יחד, כללים בסיסיים בעיבוד תמונה (ראו את הטיפים לעיבוד תמונה באתר זה), או כל נושא אחר לפי בקשתכם או מניתוח התמונות שצילמתם.להזמנות אנא כתבו אליאתם מוזמנים לעבור אל גלריית התמונות, יומני מסע, טיפים לצילום, טיפים לטיול תרמילאים או טיפים לאינטרנט.כדאי להרחיב את החלון כדי שהתפריט יוצג פתוח